اخبار

توضیحات اخبار

خرید ویلا نیم پیلوت شمال

خرید ویلا نیم پیلوت شمال

خرید اینترنتی ویلا نیم پیلوت شمال از هم اکنون از طریق این سایت آغاز شده است
یک عدد ویلای مسکونی در شهر رویان در بهترین منطقه های این شهر واقع است. نمای بنا سنگ و سیمان و نور پردازی شده است ودارای موقعیت جغرافیایی خوبی از هر نظر می باشد. سن ویلا مذکور کمتر از یک سال است .

این ویلای مسکونی ۴ اتاق خواب مستر دارد و دارای سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی است. آشپزخانه اپن شده با کابینتهای ام دی اف از تجهیزات ویلا می باشد. دارای تاسیسات معمول یک ویلا البته کمی بیشتر نیز هست و می توان به آب شهری و برق و گاز و تلفن نیز اشاره ای داشت. ویلا سند منگوله دار دارد و ۲۵۰ متر زیر بنای آن می باشد .

جهت اطلاعات بیشتر و بازدید ملک از نزدیک با شماره های ما تماس حاصل فرمایید و یا با ارسال ایمیل, مشخصات خود را وارد نمایید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

PILOT چیست؟

یك ابزار كیفی است كه شما را قادر می‌سازد با سرعت سنجشهای اكودیساین مناسب را برای بهبودی محصول خود شناسایی و تعیین كنید. سنجشهای عینی و ملموس به زبانی ارائه می‌شوند كه توسط سازندة محصول بخوبی درك شده و بلافاصله هم اجرا شوند. PILOT یك ابزار سیستماتیك است كه شما را قادر می‌سازد كه اصول اكودیساین را در توسعه و ساخت محصولات جدید در نظر داشته باشید.
یك دانش پایه، شامل مثالهایی برای یادگیری همه چیز در مورد اكودیساین بوده و درك وسیعی را در زمینة توسعة قابل پیگیری، بروز می‌دهد.

كاربرد PILOT این نتایج را دربر خواهد داشت:
پنج الی ده سنجش اكودیساین كه باید برای بهبود محصول، مورد اجرا قرار بگیرند،
شرایط اكودیساین كه توسعه و گسترش محصول را مدّ‌نظر دارد،
درك و فهم اكودیساین برای تصمیم‌گیری هدفدار در شركتها.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *